Servis na úrovni, nevšední koncept interiéru, výtečná káva, dezerty, domácí zmrzlina a luxusní snídaně od sedmi, takhle podnik vykreslují první zákazníci.


Tolik chvály od návštěvníků a za tak krátkou chvíli se vidí opravdu málokdy. Sladké tajemství, to je název nově otevřené kavárny a cukrárny v jednom. Najdete ji v OC Koksovna.


Interiér kavárny představuje zajímavou směs originálního osvětlení, přírodních materiálů, zeleně a černobílých fotografií. K útulné atmosféře přispívá i mimořádně přátelský personál. Jídelní lístek nabízí užší, zato pestrý výběr pokrmů – vajíčka, avokádový chléb, ham&eggs, obložené bagety, kanapky, dezerty vyráběné přímo na místě a 12 druhů poctivé zmrzliny. Pro osvěžení, na žízeň nebo jako doplněk skvělého jídla mají v nabídce také jedinečné domácí limonády, mléčné koktejly i ledové čaje. Sladké tajemství je velkým překvapením a doporučujeme ho navštívit, a to i když nebydlíte v centru Ostravy. Vyplatí se dojet! 


New Café With a Novel Design and Its Own Workshop Attracts to the Centre of Ostrava

Service at a high level, an unusual interior concept, excellent coffee, desserts, homemade ice cream and a luxurious breakfast from seven o‘clock, is how the first customers describe the café.

So much praise from visitors in such a short time is rare. Sladké tajemství (Sweet Mystery) is the name of the newly opened café and patisserie combined in one. You can find it in the Koksovna shopping centre.

The interior of the café is an interesting mix of original lighting, natural materials, greenery and black and white photography. The exceptionally friendly staff also contributes to the cosy atmosphere. The menu offers a smaller, but varied selection of dishes - eggs, avocado toast, ham & eggs, baguettes, sandwiches, canapés, desserts made on the spot and 12 varieties of homemade ice cream. They also offer unique homemade lemonades, milkshakes and iced teas for refreshment, thirst quenching or to complement a great meal. Sladké tajemství is a great surprise and we recommend a visit, even if you don‘t live in the centre of Ostrava. It is worth coming! 


Text: redakce

Foto: Sladké tajemství


Teambuilding, který jste nezažili

Nenaplňuje vás firemní posezení u piva a bowlingu a chcete přijít s něčím novým a atraktivním? Pak vsaďte na program, u kterého se zapotíte, uděláte něco pro své zdraví a podpoříte své zaměstnance ve zdravém životním stylu. Colliery Crossfit Ostrava nabízí možnost originálního teambuildingu pro firmy a jejich zaměstnance po názvem ZaŽij CrossFit. Teambuilding je zakončený brunchem chystaným vlastním bistrem přímo v prostorách fitness centra. 


Colliery CrossFit má jako jediný oficiálně licencovaný CrossFit Gym v Ostravě oprávnění tyto akce pořádat, využijte proto jedinečné příležitosti stmelit kolektiv a přijďte se společně odreagovat od každodenní práce a rutinních aktivit.


Team Building Like You’ve Never Experienced Before

Are you not satisfied with the corporate beer and bowling and want to come up with something new and attractive? Then go for a program that will make you sweat, do something for your health and support your employees in a healthy lifestyle. Colliery Crossfit Ostrava offers the opportunity of original team building for companies and their employees called ‘ZaŽij CrossFit’. The team building is finished with a brunch prepared by the own bistro located in the fitness centre.


Colliery CrossFit is the only officially licensed CrossFit Gym in Ostrava authorized to organize these events, so take advantage of this unique opportunity to unite your team and come relax together away from everyday work and routine activities.


Web: collierycrossfit.com

Kontaktní email: info@collierycrossfit.com